Poradňa

REPUBLIC FLOOR - vodeodolná kompozitná podlaha
03.07.2023

REPUBLIC FLOOR - vodeodolná kompozitná podlaha

Spoznajte bližšie kolekcie od REPUBLIC FLOOR a ich vlastnosti. Každá z nich je iná, niečo však majú spoločné. Snahu priniesť najpokročilejšie, najodolnejšie a najatraktívnejšie vodeodolné podlahové materiály pre rezidentné a komerčné použitie.  

Čistiace zóny – praktický a účinný pomocník
16.07.2021

Čistiace zóny – praktický a účinný pomocník

Komerčné priestory sú vždy tvrdým orieškom, čo sa týka ich upratovania. Starostlivosť o čistotu na týchto miestach si však môžete svižne uľahčiť. SVET PODLÁH myslí aj na to, že sa do vašej plochy denne dostávajú desiatky či stovky ľudí a zanechávajú po sebe na podlahách všelijaké stopy. Zarazte to už pri vstupe, a to vďaka čistiacim zónam z našej ponuky.
Poznáte podlahové trendy pre rok 2021?
28.05.2021

Poznáte podlahové trendy pre rok 2021?

Takmer polovica roka 2021 už skoro ubehla, no nikdy nie je neskoro pripomenúť si, aké trendy pre podlahy tento rok platia. Ak sa teda chystáte na kúpu a montáž podláh, urobte tak vo veľkom štýle. SVET PODLÁH vám poradí, ako zaplniť svoj priestor trendovo.
Farby podláh a ich vplyv v interiéri
13.04.2021

Farby podláh a ich vplyv v interiéri

O farbách môžeme hovoriť ako o jednom z najpodstatnejších faktorov, podieľajúcom sa na vašich pocitoch a dojmoch v istom priestore. Inak sa budete cítiť v tmavo dekorovanej chate, inak zase v kancelárii naplnenej bielobou. 
Prečo staviť na podlahové kúrenie
25.02.2021

Prečo staviť na podlahové kúrenie

Stále obľúbenejším trendom vo vykurovaní interiérov je podlahové kúrenie. Aj keď radiátorové vytápanie stále zohráva významnú rolu v početných domácnostiach, výhody vyhrievania izieb od podlahy dostávajú túto súčasť domácnosti do hľadáčika čoraz viacerých ľudí. O akých výhodách podlahového kúrenia hovoríme? Čítajte ďalej.
Na čo myslieť pri výbere podláh?
22.01.2021

Na čo myslieť pri výbere podláh?

Pripravili sme si pre vás 7 tipov, ktoré sa oplatí mať na pamäti, keď budete brázdiť ponuky podláh a vyberať tú, ktorá je stvorená pre vašu domácnosť. Na čo myslieť pri výbere podláh?
Naše značky: SAPELI
27.03.2019

Naše značky: SAPELI

SAPELI je najväčším a historicky najstarším výrobcom dverí v Českej republike. Zaručuje špičkový dizajn a kvalitu dverí, na ktoré sa zákazníci môžu spoľahnúť, a ktoré sa stanú ozdobou každého interiéru. V ponuke sú desiatky možných kombinácií materiálov dverí, povrchovej úpravy, dekorov, presklenia či kovania.
Naše značky: ATVYN
27.03.2019

Naše značky: ATVYN

Interiérové dvere a zárubne slovenského výrobcu ATVYN sú veľmi kvalitné a určené aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Vyberať si môžete z množstva dizajnov a dekorov dverí a skiel. 
Naše značky: GAPA
27.03.2019

Naše značky: GAPA

Spoločnosť GAPA MB s.r.o. bola založená v roku 1992 majiteľom Ing. Pavlom Gabrielom. Od svojho vzniku sa zaoberá výrobou a predajom rohoží a čistiacich zón.
Naše značky: WOODLOOK
27.03.2019

Naše značky: WOODLOOK

Terasy zhotovené drevoplastovým kompozitom WoodlookTM, ktorého sa za posledných 8 rokov predalo v Česku, Poľsku či Maďarsku, ale hlavne na Slovensku viac, ako 100 000 m2, Vám garantujú tie najkvalitnejšie suroviny, postupy a technológie. 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.