Drevené podlahy Grabo | Buk

Grabo

Prečo Grabo parkety?

Prírodné drevo stále ostáva dôležitým, obnoviteľným a opraviteľným materiálom. Parkety najvyššej kvality skrývajú svoje tajomstvo trvácnosti v kombinácii extrémnej pevnosti a bezchybnom dizajne.

Skutočné drevo vo vašom dome

Firma Graboplast s dlhoročnými skúsenosťami používa tradičné materiály s najvyššou kvalitou a umeleckou technikou na vytvorenie drevenej podlahy s absolútnou dokonalosťou. Či ide o tradičné alebo moderné dizajny, kvalitné materiály a štruktúra Grabo parkiet garantuje dlhú spokojnosť

Súhra s prírodou

Pri výrobe parkiet Grabo pamätá na to, že materiál, ktorý používa na dosiahnutie dokonalosti je dar od prírody. Je dôležité, aby drevo, ktoré Grabo spracováva bolo od autorizovaných zdrojov garantujúce hodnoty prírody a obnoviteľných zdrojov. A v tomto zasvätení Grabo vyrába parkety na základe medzinárodne rešpektovaného princípu PEFC certifikátu, majúc na pamäti znovu obnoviteľné lesné hospodárstvo.

Svetový štandard v srdci Európy

Výroba Grabo CE produktov je vykonaná v koncepcii precíznej presnosti a riadenia životného prostredia za účelom udržania si stálej garantovanej kvality. V Graboplate, jednej z najväčších firiem na výrobu podláh v Európe, je spoľahlivosť systému certifikovaná ISO9001 a ISO14001 normou.

Certifikovaná kvalita

Tisícky spokojných zákazníkov sú dôkazom kvality Grabo produktov a kontroly vykonávané nezávislými inštitúciami potvrdzujú, že Grabo parkety si držia pozíciu v celosvetovom teste.

Medzi lídrami

Grabo Ltd je dlhoročným a stálym členom FEP, jednej z prominentných profesionálnych organizácii európskeho podlahového priemyslu. Informácie vyplývajúce z členstva taktiež pomáhajú zákazníkom realizovať svoje vysnívané sny použitím Grabo parkiet.

Výhody:

  1. Parkety ponúkajú unikátny dizajn vďaka TLSS – touch and look (dotkni sa a pozri) systému.
  2. Primárny produkt produkovaný nemeckou technológiou ponúka 30 ročnú záruku.
  3. Parkety sú trváce s vodeodolným povrchom, ktorý je ošetrovaný Rangifer UV náterom v 7 vrstvách.
  4. Jednoduchá a ľahká inštalácia založená na LOC regulovanom systéme.
  5. Bez formaldehydu, nezaťažujúce životné prostredie.

JIVE – tradícia a elegancia

Najpopulárnejší produkt, ktorý vďaka svojej pestrosti vo výbere zdobí tisícky domácnosti po celom svete.

Viking – štýl a dizajn

Špeciálne trojlamelové parkety s kartáčovaným povrchom avšak s harmonickým vzhľadom sú unikátnou podlahou.

Giant – sila prírody

Vďaka používaniu rôznych technológií, tieto extrémne silné a široko použiteľné parketové produkty so šírkou 22 mm, špeciálne vyvinuté pre vysokú záťaž, môžu tvoriť krásny doplnok interiérov.

Joll –e- dnešná budúcnosť

Parkety pre obytné priestory, ktoré poskytujú trváce riešenie s prirodzeným vzhľadom. Ich ekonomické výhody sú benefitom pre stále viac a a viac zákazníkov.

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Farba Všetko

Dekor Všetko

Hrúbka Všetko

Dostupnosť

Zrušiť filtre

Drevená podlaha BUK TREND P+D

Drevená podlaha GRABO Buk trend 13,5 mm
Typ spoja
Na pero-drážku (P+D)
27,90 € s DPH 17,90 s DPH / m2
14,92 € bez DPH / m2
+ -
Na sklade 32,482 m2 | Expedujeme do 24 hod.
Obj. čislo: GR100007
Produkty: 1 | Aktuálna strana: 1/1

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.